úterý 10. července 2018

Kick-off party letních škol


V pondělí 9. července začaly na Západočeské univerzitě její dvě největší letní školy - Mezinárodní letní jazyková škola a ArtCamp. Nejen pro jejich účastníky proběhne ve čtvrtek 12. července před univerzitní knihovnou v areálu Bory zahajovací koncert pod širým nebem. Od 19 hodin zde vystoupí originální Together se svými rockovými baladami ozvláštněnými houslovým kvartetem.V případě velké nepřízně počasí se koncert uskuteční v prostorách knihovny.

Together je devítičlenná hudební skupina z Prahy a Plzně, ve které klasickou rockovou kapelu doplňuje houslový kvartet. Získává tak osobitý sound a vlastní tvorbou chce zaujmout nejen tuzemské posluchače, ale i posluchače ze zahraničí. První koncert kapela odehrála v září roku 2015, během krátké doby své existence stihli Together řadu koncertů převážně na plzeňské a pražské klubové scéně, dostali se ale už i na přední české festivaly. V rámci soutěže REC.stage čistých festivalů totiž získali v konkurenci 250 kapel 1. místo, a zahráli si tak na OAMF Přeštěnice a na Sázavafestu 2016. Vystoupili i v rámci festivalu Rock iN Roll v Nové Roli a podpořili sportovce v Olympijském parku Plzeň 2016. V současné době Together pracuje na natáčení debutového alba.

Two of its largest summer schools started at the University of West Bohemia on Monday 9 July - the International Summer Language School and the ArtCamp. An open-air opening concert will be held (not only) for their participants on Thursday 12 July in front of the university library at the Bory campus. The concert starts at 7 p.m. with the band Together which will play their rock ballads together with a violin quartet. In case of very bad weather the concert will take place inside the library building.

Žádné komentáře:

Okomentovat