pátek 3. července 2015

ArtComTec - výstavy na ArtCampu 2015 / ArtComTec - exhibitions at ArtCamp 2015

/scroll down for English/


Účastníky letní školy ArtCamp 2015 i širokou veřejnost čekají ve třech červencových týdnech nejen zajímavé přednášky v rámci cyklu ArtComTech, který pro ArtCamp připravil francouzský pedagog a umělec Natan Karczmar z Université Européenne de la Recherche, ale i další bohatý program. Jeho součástí je i výstavní cyklus
ArtComTec a Natan Karczmar uvádí ...
Vždy ve středu v 18.30 hod. se sejdeme na vernisáži v galerii Vestředu v Martinské ulici 3, kde si prohlédneme výstavu a živě či přes videokonferenci se setkáme s umělci z České republiky, Francie a Belgie. Výstavy budou pokračovat každý týden až do pátku, otevírací doba je 16.30 - 19 hod.
Vstup zdarma
Program
15. 7. 2015
ArtComTec a Natan Karczmar uvádí ... Videocollective Mons/Plzeň, hosté: Gabriel Soucheyre a Marie S. Buzin
(promítání videokolektivů vytvořených studenty v Plzni a v Monsu, osobní setkání s francouzskými umělci; G. Soucheyre je ředitelem festivalu digitálního umění Vidéoformes)
22. 7. 2015
ArtComTec a Natan Karczmar uvádí ... Videokonference ve spolupráci s festivalem Transcultures a jeho bienále digitální kultury Transnumériques, Mons 2015 a jeho projektem Café Europa; hosté: Philippe Franck, Laurence Beckers a Wolf Kuehr (výstava a živé spojení přes videokonferenci)
29. 7. 2015
ArtComTec a Natan Karczmar uvádí ... Alena Drahokoupilová, Vojtěch Velický, Barbora Mráčková, Matěj Al-Ali, performance Hana Balážová (výstava a živé spojení přes videokonferenci)
Program ve dnech 22. 7. a 29. 7. proběhne formou videokonference a přenosu souborů a souvisí s projektem Relacionismus z roku 1989.  
Cyklus výstav představí umělce z České republiky, Francie a Belgie.


ArtCamp 2015 participants and the general public will not only get a chance to attend interesting ArtComTec lectures and videoconferencing seminars directed by Natan Karczmar from Université Européenne de la Recherche, but also other events within ArtCamp accompanying programme, including an exhibition cycle
ArtComTec and Natan Karczmar present ...
We will meet each Wednesday at 6.30 p.m. at the Vestredu Gallery (Martinska 3, Pilsen) to open an exhibiton and to meet Czech, French and Belgian artists in person or over a videoconference. The exhibitions will then be open until Friday, daily from 4.30 p.m. to 7 p.m.
Admission FREE
Programme
15 July 2015
ArtComTec and Natan Karczmar present ... Videocollective Mons/Pilsen. Guests: Gabriel Soucheyre and Marie S. Buzin (projection of videocollectives created by students in Pilsen and Mons, meeting with French artists; G. Soucheyre is a director of the Videoformes digital art festival)
22 July 2015
ArtComTec and Natan Karczmar present ... A videoconference in partnership with Transcultures and its biennale of digital cultures Transnumériques, Mons 2015 and its Café Europa project with Philippe Franck, Laurence Beckers and Wolf Kuehr (exhibition and live videoconference connection)
29 July 2015
ArtComTec and Natan Karczmar present ... Alena Drahokoupilová, Vojtěch Velický, Barbora Mráčková, Matěj Al-Ali, performance Hana Balážová (exhibition and live videoconference connection)
The 22.7. and 29.7. programs are produced by videoconferencing and file transfer and are related to the 1989 Relationnism project. 
 The exhibiton cycle will introduce artists from the Czech Republic, France and Belgium.

Žádné komentáře:

Okomentovat