čtvrtek 16. července 2015

ArtComTec / Tom Klinkowstein / Příprava na rok 2020 (skutečná přítomnost je budoucností většiny lidí): Getting ready for 2020 (the real present is most people's future)

/for English scroll down/ 


Dnes nás čeká již čtvrtá přednáška pod vedením Natana Karczmara a tentokrát přivítáme Toma Klinkowsteina. 

Tom Klinkowstein je ředitelem projektu Media A, což je inovativní, designerská a poradenská skupina se sídlem v New Yorku a klienty po celém světě. Media A pomáhají novým a existujícím firmám s vizuálním a interaktivním designem, strategickým a manažerským plánováním, zabývají se tvorbou webových stránek, dohlíží na práci ostatních studií, spolupracují s informačními technologiemi a marketingovými společnostmi a pořádají přednášky na téma design v 18 zemích.

Tom je profesorem na Hofstra University a externím profesorem na Pratt Institute. Jeho práce byly vystaveny v Americkém institutu grafických umění (AIGA) v New Yorku, v Centre Pompidou v Paříži, na Venice Biennale v Itálii a na Massachusetts Institute of Technology's Center for Advanced Visual Studies.

Přednáška začíná v 16.30 hod. v lobby Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara a lze ji sledovat i živě online na této adrese:


ArtComTec
Tom Klinkowstein

At our fourth lecture directed by Natan Karczmar, we can welcome Tom Klinkowstein today.

Tom Klinkowstein, is a president of Media A, which is innovation and consulting group in New York City with clients throughout the world.  Media A has assisted new and existing companies with visual and interactive design, strategic and managerial decisions, created web sites, overseen the work of other studios, partnered with information technology and marketing companies and delivered lectures on design in 18 countries. 

Tom is also a Professor at Hofstra University and an Adjunct Professor at Pratt Institute. His work has been exhibited at the AIGA gallery in New York, the Centre Pompidou in Paris, the Venice Biennale in Italy and at the Massachusetts Institute of Technology's Center for Advanced Visual Studies.

The lecture starts at 4.30 p.m. in the lobby of the Ladislav Sutnar Faculty of Design and Art and you can watch it live online here:
https://www.youtube.com/user/UUDZCU

Žádné komentáře:

Okomentovat