pátek 3. července 2015

ArtCamp 2015: video-bridge between Pilsen 2015 and Mons 2015

/scroll down for English/Ve středu 22. 7. 2015 vytvoříme video-most mezi Plzní a Monsem, dvěma Evropskými hlavními městy kultury.
Začínáme po přednášce z cyklu ArtComTec, tj. v 17.30 hod. v prostorách lobby Fakulty designu a umění Ladislava Sutnara ZČU.
Na obou stranách budou přítomni představitelé měst a institucí - za Plzeň je to Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara v čele s děkanem doc. Josefem Mišterou, za Mons pak Philippe Franck a Laurence Beckers, kteří reprezentují bienále digitálního umění Transnumériques a Mons 2015 s jeho projektem Café Europa.
V 18.30 hod. bude program pokračovat vernisáží výstavy v Galerii Vestředu (Martinská 3, Plzeň), kde se v rámci cyklu ArtComTec a Natan Karczmar uvádí ... spojíme přes videokonferenci s představiteli festivalu Transcultures a jeho bienále digirálního umění Transnumeriques, a dále festivalu City Sonic Mons 2015.


We will create a video-bridge between Pilsen and Mons, two European Capitals of Culture, on Wednesday 22 July 2015. 
We will begin at 5. 30 p.m. in the lobby of the Ladislav Sutnar Faculty of Design and Art - right after one of the ArtComTec videoconferencing seminars.
Representatives of the cities and institutions will be present on both sides.
for Pilsen - Ladislav Sutnar Faculty of Design and Art represented by the Dean doc. Josef Mištera
for Mons - Transcultures and its biennial of digital cultures Transnumériques, Mons 2015 and its Café Europa represented by Philippe Franck and Laurence Beckers
The programme will continue at 6.30 p.m. at the Vestredu Gallery(Martinska 3, Pilsen) with exhibition opening within the ArtComTec and Natan Karczmar present ... project and live videoconference with representatives of Transcultures, its biennial of digital cultures Transnumériques and the City Sonic festival Mons 2015.

Žádné komentáře:

Okomentovat